Aroma Dispenser

Aroma Dispenser je veľmi malé, batériami napájané zariadenie Aroma Marketingu so širokým uplatnením. Zariadenie Aroma Dispenser pracuje v plne automatickom, nastaviteľnom režime a spĺňa tak najvyššie požiadavky aromatizácie a vytvárania príjemného prostredia pre vašich zákazníkov a hostí.
Zariadenie pracuje na princípe rozprašovania mikro častíc a ponúka široké spektrum vôní presne zameraných na vytvorenie požadovanej atmosféry.

V našej ponuke si vyberiete z viac ako 60 druhov vôní. Výmena vonnej náplne je veľmi jednoduchá: otvorte Aroma Dispenser, vyberte prázdnu vonnú náplň, vložte novú náplň a zatvorte zariadenie. Aroma Dispenser je spoľahlivé zariadenie, jednoduché na údržbu. Vďaka použitiu batérii, zariadenie Aroma Dispenser nepotrebuje elektrickú zásuvku vďaka čomu je možné ho pužiť kdekoľvek.

Vďaka použitiu najmodernejších technológii je zariadenie Aroma Dispenser v podstate úplne bezúdržbové. Použitím technolóie smart-chip je životnosť batérií v zariadeniach Aroma Dispenser až dva roky a výdrž náplne až 3000 streknutí (podľa nastavenej intenzity až do 5 mesiacov). Vďaka jeho vlastnostiam sa tak zariadenie Aroma Dispenser stáva najlepšou voľbou pre male a stredné priestory do 30 m2 (toalety, skúšobné kabínky, menšie čakárne).

Aroma Dispenser technické parametre

Parameter Hodnota
Výška 205 mm
Šírka 77 mm
Hĺbka 85 mm
Aromarizovaný priestor do (rozloha) 30 m2
Aromarizovaný priestor do (objem) 100 m3
Objem náplne 250 ml
Vhodné na montáž do HVAC Nie
Napájanie (primárne) 2 Alkalické batérie