Aroma Streamer 550

Aroma Streamer 550 je malý, výkonný prístroj Aroma Marketingu pracujúci na princípe nebulizácie. Rozptylovanie mikroskopických častíc našich exkluzívnych vôní prostredníctvom zariadenia Aroma Streamer 550, pracujúceho na princípe nebulizácie, zaručuje rýchle a rovnomerné rozptýlenie vonných častíc v priestoroch až do 40 m2.

Všetky zariadenia rady Streamer sú absolútnou novinkou na Slovenskom trhu. V porovnaní s konkurenciou vynikajú svojim nadčasovým dizajnom, jednoduchým ovládaním a absolútnou tichosťou. Práve vďaka elegancii a neuveriteľnej tichosti sú zariadenia rady Streamer vhodné aj na miesta, kde to do teraz nebolo možné, ako sú ambulancie či čakárne. Všetky naše zariadenia sú vyrábané v Nemecku, v súlade s právnymi predpismi EÚ a majú značku CE, čo znamená, že výrobok bol vyrobený v EHP a spĺňa príslušné právne požiadavky.

Integrovaný multifunkčný časovač umožnuje rýchle a jednoduché nastavenie požadovaných parametrov a prevádzkovej doby aromatizovaných priestorov, presne podľa vašich potrieb. Okrem toho je na zariadení Aroma Streamer 550 možné nastaviť požadovanú intenzitu vône kedykoľvek. Zariadenie Aroma Streamer 550 vám zaručí vhodnú intenzitu vône v ľubovolný čas a presne podľa vašich potrieb.

Naše vône navyše obsahujú účinnú zložku, ktorá má schopnosť odstraňovať a neutralizovať nežiadúce pachy rýchlo a efektívne. Nová vylepšená technológia umožňuje výmenu vonných náplní veľmi rýchlo a jednoducho, bez použitia akéhokoľvek nástroja.
Naše špeciálne vyvinuté vône, budú potešením pre vás a vašich zákazníkov.

Aroma Streamer 550 technické parametre

Parameter Hodnota
Výška 263 mm
Šírka 92 mm
Aromarizovaný priestor do (rozloha) 40 m2
Aromarizovaný priestor do (objem) 120 m3
Objem náplne 150 ml
Vhodné na montáž do HVAC Nie
Predný panel (farba) Čierna
Telo (materiál) Plast/Plexi
Napájanie (primárne) 230 V
Napájanie (sekundárne) 12 V
Výkon 6 W