Aroma Streamer 750

Aroma Streamer 750 je stredne veľký, výkonný prístroj Aroma Marketingu pracujúci na princípe nebulizácie.
Rozptylovanie mikroskopických častíc našich exkluzívnych vôní prostredníctvom zariadenia Aroma Streamer 750, pracujúceho na princípe nebulizácie, zaručuje rýchle a rovnomerné rozptýlenie vonných častíc v priestoroch až do 300 m2. Integrovaný časovač umožnuje naše zariadenia jednoducho a rychlo nastaviť presne podľa vašich potrieb. Okrem toho je na zariadení Aroma Streamer 750 možné nastaviť požadovanú intenzitu vône kedykoľvek. Zariadenie Aroma Aroma Streamer 750 Vám tak zaručí vhodnú intenzitu vône v ľubovolný čas presne podľa vašich potrieb.

Všetky zariadenia rady Streamer sú absolútnou novinkou na Slovenskom trhu. V porovnaní s konkurenciou vynikajú svojim nadčasovým dizajnom, jednoduchým ovládaním a absolútnou tichosťou. Práve vďaka elegancii a neuveriteľnej tichosti sú zariadenia rady Streamer vhodné aj na miesta, kde to do teraz nebolo možné, ako sú ambulancie či čakárne. Všetky naše zariadenia sú vyrábané v Nemecku, v súlade s právnymi predpismi EÚ a majú značku CE, čo znamená, že výrobok bol vyrobený v EHP a spĺňa príslušné právne požiadavky.

Integrovaný multifunkčný časovač umožnuje rýchle a jednoduché nastavenie požadovaných parametrov a prevádzkovej doby aromatizovaných priestorov, presne podľa vašich potrieb. Okrem toho je na zariadení Aroma Streamer 750 možné nastaviť požadovanú intenzitu vône kedykoľvek. Zariadenie Aroma Streamer 750 vám zaručí vhodnú intenzitu vône v ľubovolný čas a presne podľa vašich potrieb.

Naše vône navyše obsahujú účinnú zložku, ktorá má schopnosť odstraňovať a neutralizovať nežiadúce pachy rýchlo a efektívne. Nová vylepšená technológia umožňuje výmenu vonných náplní veľmi rýchlo a jednoducho, bez použitia akéhokoľvek nástroja.
Naše špeciálne vyvinuté vône, budú potešením pre vás a vašich zákazníkov.

Aroma Streamer 750 technické parametre

Parameter Hodnota
Výška 230 mm
Šírka 300 mm
Hĺbka 90 mm
Aromarizovaný priestor do (rozloha) 300 m2
Aromarizovaný priestor do (objem) 900 m3
Objem náplne 500 ml
Predný panel (farba) Biela
Telo (materiál) Kov
Napájanie (primárne) 230 V
Napájanie (sekundárne) 15 V
Výkon 10 W