Aroma Streamer 950

Aroma Streamer 950 je veľký, výkonný prístroj Aroma Marketingu pracujúci na princípe nebulizácie.
Rozptylovanie mikroskopických častíc našich exkluzívnych vôní prostredníctvom zariadenia Aroma Streamer 950, pracujúceho na princípe nebulizácie, zaručuje rýchle a rovnomerné rozptýlenie vonných častíc v priestoroch až do 1800 m2. Integrovaný časovač umožnuje naše zariadenia jednoducho a rychlo nastaviť presne podľa vašich potrieb. Okrem toho je na zariadení Aroma Streamer 950 možné nastaviť požadovanú intenzitu vône kedykoľvek. Zariadenie Aroma Streamer 950 Vám tak zaručí vhodnú intenzitu vône v ľubovolný čas presne podľa vašich potrieb.

Integrovaný multifunkčný časovač umožnuje rýchle a jednoduché nastavenie požadovaných parametrov a prevádzkovej doby aromatizovaných priestorov, presne podľa vašich potrieb. Okrem toho je na zariadení Aroma Streamer 950 možné nastaviť požadovanú intenzitu vône kedykoľvek. Zariadenie Aroma Streamer 950 vám zaručí vhodnú intenzitu vône v ľubovolný čas a presne podľa vašich potrieb.

Všetky zariadenia rady Streamer sú absolútnou novinkou na Slovenskom trhu. V porovnaní s konkurenciou vynikajú svojim nadčasovým dizajnom, jednoduchým ovládaním a absolútnou tichosťou. Práve vďaka elegancii a neuveriteľnej tichosti sú zariadenia rady Streamer vhodné aj na miesta, kde to do teraz nebolo možné, ako sú ambulancie či čakárne. Všetky naše zariadenia sú vyrábané v Nemecku, v súlade s právnymi predpismi EÚ a majú značku CE, čo znamená, že výrobok bol vyrobený v EHP a spĺňa príslušné právne požiadavky.

Naše vône navyše obsahujú účinnú zložku, ktorá má schopnosť rýchlo a efektívne odstraňovať a neutralizovať nežiadúce pachy.

Naše špeciálne vyvinuté vône budú potešením pre Vašich zákazníkov a hostí.

Aroma Streamer 950 technické parametre

Parameter Hodnota
Výška 215 mm
Šírka 223 mm
Hĺbka 167 mm
Váha 4 Kg
Aromarizovaný priestor do (rozloha) 1800 m2
Aromarizovaný priestor do (objem) 5000 m3
Objem náplne 5 000/10 000 ml (externá náplň)
Vhodné na montáž do HVAC Áno (externá náplň)
Predný panel (farba) Biela
Telo (materiál) Kov
Napájanie (primárne) 230 V
Napájanie (sekundárne) 12 V