Zdravie a starostlivosť


Medicínske zariadenia

Návšteva lekára býva takmer vždy spojená s čakaním, navyše u mnohých ľudí taktiež s pocitom neistoty, strachu a nervozity. Tento pocit častokrát umocňuje veľmi typický „nemocničný“ zápach, ktorý pacientov privíta hneď pri vstupe do čakárne. Výberom harmonickej a vyváženej vôňe dokážete na človeka podvedome veľmi výrazne vplývať a ovplyvňovať jeho momentálne pocity a nálady. PATIENCE je vôňa, ktorú sme vyvinuli špeciálne pre medicínske zariadenia. Táto vôňa nielenže redukuje u vašich pacientov strach a nervozitu, ale vnáša do vašich priestorov aj príjemnú relaxačnú atmosféru a zvyšuje dôveru vo vaše služby.

Mám záujem o vzorky vôní


Lekárne

Ako získať konkurenčnú výhodu a prilákať na vašu značku viac pozornosti zákazníkov? Ak vašich zákazníkov pri vstupe prívítate starostlivo vybranou arómou, dosiahnete tým oveľa vyšší záujem o ponúkané produkty a taktiež u zákaznikov podvedome zvýšite dôveru vo vaše služby. Správny výber vône navodí vo vašej lekárni atmosféru plnú zdravia a sviežosti. Vyskúšajte vôňu GRAPE TOP, ktorá je sviežou kombináciou ovocnej vône a byliniek. Vôňa FLORENZ zložená z citrusového a mandarinkového oleja, a oleja z červených pomarančov je rovnako skvelou voľbou.

Mám záujem o vzorky vôní


Zariadenia pre seniorov

Vstupný priestor do vášho zariadenia je vašou hlavnou vizitkou a nemal by preto byť iba dokonale nadizajnovaný, ale aj príjemne osviežený tou správnou arómou. Čuch je našim najsilnejším zmyslom a vôňa nás podvedome ovplyvňuje aj bez toho aby sme si to uvedomovali. Typická vôňa v zariadeniach pre starostlivosť o seniorov nie je príliš lákavá. Použitím vhodných vôní vytvoríte vo vašom zariadení príjemnú atmosféru a dáte vašim hosťom aj návštevníkom privítanie, ktoré ich veľmi príjemne prekvapí. Väčšina našich vôní obsahuje veľmi účinný absorbér pachov, ktorý nežiadúce pachy neprekrýva, ale eliminuje. V kombinácii s našim zariadením Aroma Dispenser je možné starostlivosť o prostredie vo vašom zariadení posunúť na veľmi vysokú úroveň. Vhodnými vôňami sú napríklad LEMON & MANDARIN, ktorá je svieža a nenápadná, alebo vôňa CLEAN AIR, evokujúca čistotu. Rodina, príbuzní, ale aj vaši zamestnanci a klienti určite ocenia vysokú kvalitu starostlivosti o prostredie v ktorom sa nachádzajú, pretože tam kde to vonia sa človek cíti príjemne.

Mám záujem o vzorky vôní


Hlavné výhody

Podporiť
prvý dojem

Pocit
hygieny a čistoty

Ukľudňujúce a pozitívne
prostredie

Odstránenie
nepríjemných zápachov

 


Vedecká štúdia

“Ľudia si stonásobne viac pamätajú čo cítia, ako to, čo vidia, počujú alebo čoho sa dotknú.” (Sense of Smell Institute)


Kto využíva aroma marketing


Mám záujem o bezplatnú konzultáciu