Aroma Streamer 1300

Aroma Streamer 1300 je absolútnou novinkou v oblasti aroma marketingu. Predstavuje najnovší dizajn - displej, na ktorom je zo zadnej strany pripevnený Aroma Streamer 650 pracujúci na princípe nebulizácie. Rozptyľovanie mikroskopických častíc našich exkluzívnych vôní prostredníctvom zariadenia Aroma Streamer 650 zaručuje rýchle a rovnomerné rozptýlenie vonných častíc v priestoroch až do 100 m2.

Všetky naše zariadenia sú vyrábané v Nemecku, v súlade s právnymi predpismi EÚ a majú značku CE, čo znamená, že výrobok bol vyrobený v EHP a spĺňa príslušné právne požiadavky. Zariadenia rady Streamer vynikajú svojím nadčasovým dizajnom, jednoduchým ovládaním a absolútnou tichosťou. Vďaka elegancii prístroja Aroma Streamer 1300 a kombinácii vhodnej vône a pútavého motívu na displeji, viete vytvoriť skvelý marketingový nástroj v hocijakom priestore. Najmodernejšie LED podsvietenie je súčasťou. 

Integrovaný multifunkčný časovač umožňuje rýchle a jednoduché nastavenie požadovaných parametrov a prevádzkovej doby aromatizovaných priestorov. Zariadenie Aroma Streamer 650 vám zaručí vhodnú intenzitu vône v ľubovoľnom čase a presne podľa vašich potrieb.

Nová vylepšená technológia umožňuje výmenu vonných náplní veľmi rýchlo a jednoducho, bez použitia akéhokoľvek nástroja. Naše špeciálne vyvinuté vône navyše obsahujú účinnú zložku, ktorá má schopnosť odstraňovať a neutralizovať nežiadúce pachy rýchlo a efektívne. Prevoňané priestory od spoločnosti Aroma Marketing budú potešením pre vás a vašich zákazníkov. 

Technické parametre

Parameter Hodnota
Šírka 635 mm
Výška 1 925 mm
Hĺbka 370 mm
Aromarizovaný priestor do (rozloha) 100 m2
Aromarizovaný priestor do (objem) 300 m3
Objem náplne 150 ml
Telo (materiál) Kov
Primárne napájanie 230 V
Sekundárne napájanie 12 V
Výkon 45 W
Rozmery displeja (výška x šírka x hĺbka) 1 925 mm x 635 mm x 370 mm
Displej (materiál) Akrylové sklo
Hmotnosť displeja 22.5 kg

Zaujali sme vás?

Pomocou aroma marketingu je možné pozitívne ovplyvňovať správanie vašich zákazníkov, zvýšiť produktivitu vašich zamestnancov a vytvárať kladné a dlhodobé emócie spojené s vašou značkou.