Vône

Dezinfekčné vône

Je vedecky dokázané, že mix určitých prírodných esenciálnych olejov má antibakteriálne a antivirálne účinky. Éterické oleje okrem toho posilňujú náš imunitný systém, zdravie, prispievajú k lepšej nálade a radosti zo života.

Kvety

Doprajte vašim zamestnancom a zákazníkom oázu harmonického pokoja, eliminujte ich stres a zvyšujte ich spokojnosť. Budujte image a prestíž vašej značky s našimi kvetinovými vôňami.

Drevo a príroda

Doprajte vašim zamestnancom a zákazníkom oázu harmonického pokoja, eliminujte ich stres a zvyšujte ich spokojnosť. Budujte image a prestíž vašej značky s našimi vôňami dreva a prírody.

Ročné obdobia

Doprajte vašim zamestnancom a zákazníkom oázu harmonického pokoja, eliminujte ich stres a zvyšujte ich spokojnosť. Budujte image a prestíž vašej značky s našimi vôňami pripomínajúcimi konkrétne ročné obdobie.

Ovocie

Doprajte vašim zamestnancom a zákazníkom oázu harmonického pokoja, eliminujte ich stres a zvyšujte ich spokojnosť. Budujte image a prestíž vašej značky s našimi ovocnými vôňami.

Vianoce

Spríjemnite sebe a svojim zákazníkom čarovný čas Vianoc vôňami, ktoré boli namiešané práve pre toto kúzelné obdobie. Budujte image a prestíž vašej značky s našimi vôňami pripomínajúcimi Vianočné sviatky.

Jedlo a nápoje

Doprajte vašim zamestnancom a zákazníkom oázu harmonického pokoja, eliminujte ich stres a zvyšujte ich spokojnosť. Budujte image a prestíž vašej značky s našimi vôňami evokujúcimi vôňu rôznych jedál.

Pre dámy

Doprajte vašim zamestnancom a zákazníkom oázu harmonického pokoja, eliminujte ich stres a zvyšujte ich spokojnosť. Budujte image a prestíž vašej značky s našimi vôňami pre dámy.

Pre pánov

Doprajte vašim zamestnancom a zákazníkom oázu harmonického pokoja, eliminujte ich stres a zvyšujte ich spokojnosť. Budujte image a prestíž vašej značky s našimi vôňami pre pánov.

Unisex

Doprajte vašim zamestnancom a zákazníkom oázu harmonického pokoja, eliminujte ich stres a zvyšujte ich spokojnosť. Budujte image a prestíž vašej značky s našimi unisex vôňami.

Special

Doprajte vašim zamestnancom a zákazníkom oázu harmonického pokoja, eliminujte ich stres a zvyšujte ich spokojnosť. Budujte image a prestíž vašej značky s našimi špeciálnymi vôňami.

Koža

Doprajte vašim zamestnancom a zákazníkom oázu harmonického pokoja, eliminujte ich stres a zvyšujte ich spokojnosť. Budujte image a prestíž vašej značky s našimi vôňami evokujúcimi kožené výrobky.

Wellness

Doprajte vašim zamestnancom a zákazníkom oázu harmonického pokoja, eliminujte ich stres a zvyšujte ich spokojnosť. Budujte image a prestíž vašej značky s našimi vôňami pripomínajúcimi wellness.

Ostatné kompozície

Doprajte sebe a svojim zákazníkom zmyselné vône plné fascinujúcich kombinácií. Budujte image a prestíž vašej značky s našimi jedinečnými vôňami.

Orientálne vône

Ďaleký orient bol inšpiráciou pre tieto harmonizujúce vône. Budujte image a prestíž vašej značky s našimi vôňami pripomínajúcimi rôzne divoké tóny rozmanitého orientu.