Aroma Streamer 370 Auto

Chceli by ste si vychutnávať ušľachtilé vône vo všetkých ich aspektoch, nezmiešané a prirodzené? Potom by ste sa mali rozhodnúť pre profesionálny systém aromatizačných jednotiek AromaStreamer® Pretože aplikácia vôní si vyžaduje sofistikované riešenie, ktoré zaisťuje konzistetné a vyvážené šírenie vône.

 

Kompaktný AromaStreamer® 370 je práve takouto aromatizačnou jednotkou a pracuje na princípe studeného odparovania vonnej náplne – takzvanej nebulizácii. Veľmi jemná hmla exkluzívnych vonných kompozícií zaručuje rýchlu a vyváženú aplikáciu vône. Vďaka jednoduchému a nekomplikovanému prevedeniu si môžete pomocou AromaStreamer® 360 vychutnať vami zvolenú vôňu v 3 rôznych úrovniach intenzity, čo zabezpečí konzistetný a optimálny účinok vône v celom priestore vášho automobilu. Nepríjemné pachy budú navyše rýchlo a účinne odstránené absorbérom, ktorý je obsiahnutý vo väčšine našich vôní.

AromaStreamer® 370 má zabudovaný pohybový senzor a spustí sa v prípade, že zaznamená pohyb vo forme otrasu. Napríklad pri otvorení dverí automobilu.

Nechajte sa inšpirovať. Radi vám poradíme.

AromaStreamer® 370

Technické parametre

Parameter Hodnota
Šírka 46 mm
Výška 90 mm
Hĺbka 46 mm
Aromarizovaný priestor do (rozloha) 15 m2
Aromarizovaný priestor do (objem) 45 m3
Objem náplne 80 ml
Telo (materiál) Sklo

Zaujali sme vás?

Pomocou aroma marketingu je možné pozitívne ovplyvňovať správanie vašich zákazníkov, zvýšiť produktivitu vašich zamestnancov a vytvárať kladné a dlhodobé emócie spojené s vašou značkou.