Aroma Streamer 650 Bluetooth

Chceli by ste si vychutnávať ušľachtilé vône vo všetkých ich aspektoch, nezmiešané a prirodzené? Potom by ste sa mali rozhodnúť pre profesionálny systém aromatizačných jednotiek AromaStreamer® Pretože aplikácia vôní si vyžaduje sofistikované riešenie, ktoré zaisťuje konzistetné a vyvážené šírenie vône.

 

Kompaktný AromaStreamer® 650 Bluetooth je práve takouto aromatizačnou jednotkou a pracuje na princípe studeného odparovania vonnej náplne – takzvanej nebulizácii. Veľmi jemná hmla exkluzívnych vonných kompozícií zaručuje rýchlu a vyváženú aplikáciu vône v priestoroch do 150 m². Vďaka vstavanému multifunkčnému časovaču je ovládanie jednotky AromaStreamer® 650 Bluetooth ľahko dostupné prostredníctvom aplikácie vo vašom telefóne cez rozhranie Bluetooth. Vďaka aplikácii je možné aromatizačnú jednotku AromaStreamer® 650 Bluetooth rýchlo a jednoducho naprogramovanť na požadovanú pracovnú dobu. Možnosť nastavenia intnezity  aplikácie vône zaručuje konzistentný a optimálny účinok vône počas celej prevádzkovej doby. Nepríjemné pachy budú navyše rýchlo a účinne odstránené absorbérom, ktorý je obsiahnutý vo väčšine našich vôní.

 

Doprajte si skvelú vôňu a neustále fascinujte svojich zákazníkov a návštevníkov. Nechajte sa inšpirovať. Radi vám poradíme.

Pre ovládanie aromatizačnej jednotky AromaStreamer® 450 Bluetooth si prosím stiahnite bezplatnú aplikáciu Reima vo vašom App Store alebo Google Play Store

App Storehttps://apps.apple.com/de/app/reima/id1365398386

Google Play Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.IAA360.REIMA

AromaStreamer® 650 Bluetooth

Technické parametre

Parameter Hodnota
Šírka 210 mm
Výška 260 mm
Hĺbka 90 mm
Aromarizovaný priestor do (rozloha) 150 m2
Aromarizovaný priestor do (objem) 450 m3
Objem náplne 150 ml
Predný panel (farba) Biela
Telo (materiál) Hliník
Primárne napájanie 220 V
Sekundárne napájanie 12 V
Výkon 10 W

Zaujali sme vás?

Pomocou aroma marketingu je možné pozitívne ovplyvňovať správanie vašich zákazníkov, zvýšiť produktivitu vašich zamestnancov a vytvárať kladné a dlhodobé emócie spojené s vašou značkou.