Aroma Streamer 650 Wi-Fi

Chceli by ste si vychutnávať ušľachtilé vône vo všetkých ich aspektoch, nezmiešané a prirodzené? Potom by ste sa mali rozhodnúť pre profesionálny systém aromatizačných jednotiek AromaStreamer® Pretože aplikácia vôní si vyžaduje sofistikované riešenie, ktoré zaisťuje konzistetné a vyvážené šírenie vône.

 

Kompaktný AromaStreamer® 650 Wi-Fi je práve takouto aromatizačnou jednotkou a pracuje na princípe studeného odparovania vonnej náplne – takzvanej nebulizácii. Veľmi jemná hmla exkluzívnych vonných kompozícií zaručuje rýchlu a vyváženú aplikáciu vône v priestoroch do 150 m². Vďaka vstavanému multifunkčnému časovaču je ovládanie jednotky AromaStreamer® 650 Wi-Fi ľahko dostupné prostredníctvom aplikácie vo vašom telefóne cez rozhranie Wi-Fi. Vďaka aplikácii je možné aromatizačnú jednotku AromaStreamer® 650 Wi-Fi rýchlo a jednoducho naprogramovanť na požadovanú pracovnú dobu. Možnosť nastavenia intnezity  aplikácie vône zaručuje konzistentný a optimálny účinok vône počas celej prevádzkovej doby. Pridanou hodnotou aromatizačnej jednotky Aroma Streamer 650 Wi-Fi je možnosť vzdialenej kontroly a správy nastavení, rovnako aj možnosť vzdialenej kontroly stavu vonnej náplne. Nepríjemné pachy budú navyše rýchlo a účinne odstránené absorbérom, ktorý je obsiahnutý vo väčšine našich vôní.

 

Doprajte si skvelú vôňu a neustále fascinujte svojich zákazníkov a návštevníkov. Nechajte sa inšpirovať. Radi vám poradíme.

Pre ovládanie aromatizačnej jednotky AromaStreamer® 450 Bluetooth si prosím stiahnite bezplatnú aplikáciu Reima vo vašom App Store alebo Google Play Store

App Storehttps://apps.apple.com/de/app/reima/id1365398386

Google Play Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.IAA360.REIMA

AromaStreamer® 650 Wi-Fi

Technické parametre

Parameter Hodnota
Aromarizovaný priestor do (rozloha) 150 m2
Aromarizovaný priestor do (objem) 300 m3
Objem náplne 150 ml
Predný panel (farba) Biela
Telo (materiál) Kov
Primárne napájanie 220 V
Sekundárne napájanie 12 V
Výkon 10 W

Zaujali sme vás?

Pomocou aroma marketingu je možné pozitívne ovplyvňovať správanie vašich zákazníkov, zvýšiť produktivitu vašich zamestnancov a vytvárať kladné a dlhodobé emócie spojené s vašou značkou.