Aroma Streamer 750 Touch

Chceli by ste si vychutnávať ušľachtilé vône vo všetkých ich aspektoch, nezmiešané a prirodzené? Potom by ste sa mali rozhodnúť pre profesionálny systém aromatizačných jednotiek AromaStreamer® Pretože aplikácia vôní si vyžaduje sofistikované riešenie, ktoré zaisťuje konzistetné a vyvážené šírenie vône.

Kompaktný AromaStreamer® 750 Touch je práve takouto aromatizačnou jednotkou a pracuje na princípe studeného odparovania vonnej náplne – takzvanej nebulizácii. Veľmi jemná hmla exkluzívnych vonných kompozícií zaručuje rýchlu a vyváženú aplikáciu vône v priestoroch do 300 m². Vďaka vstavanému multifunkčnému časovaču je ovládanie jednotky AromaStreamer® 750 Touch ľahko dostupné prostredníctvom dotykového displaya a tlačidiel. Vďaka tomuto je možné aromatizačnú jednotku AromaStreamer® 750 Touch rýchlo a jednoducho naprogramovanť na požadovanú pracovnú dobu. Možnosť nastavenia intnezity  aplikácie vône zaručuje konzistentný a optimálny účinok vône počas celej prevádzkovej doby. Nepríjemné pachy budú navyše rýchlo a účinne odstránené absorbérom, ktorý je obsiahnutý vo väčšine našich vôní.

 

Doprajte si skvelú vôňu a neustále fascinujte svojich zákazníkov a návštevníkov. Nechajte sa inšpirovať. Radi vám poradíme.

 

AromaStreamer® 750 Touch

Technické parametre

Parameter Hodnota
Šírka 300 mm
Výška 230 mm
Hĺbka 90 mm
Aromarizovaný priestor do (rozloha) 300 m2
Aromarizovaný priestor do (objem) 900 m3
Objem náplne 500 ml
Predný panel (farba) Biela
Telo (materiál) Kov
Primárne napájanie 230 V
Sekundárne napájanie 15 V
Výkon 10 W

Zaujali sme vás?

Pomocou aroma marketingu je možné pozitívne ovplyvňovať správanie vašich zákazníkov, zvýšiť produktivitu vašich zamestnancov a vytvárať kladné a dlhodobé emócie spojené s vašou značkou.